HAKKIMIZDA

ADAMO, 1989 yılında İstanbul'da kuruldu ve kadın ve erkek için kürk ve deri giyim ve aksesuar konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketin politikası, mükemmellikte en yüksek kaliteyi ve ısrarı sağlama kararlılığına dayanmaktadır; imajını güçlendiren ve uluslararası pazarda yerel bölgelerin ötesinde ününü genişletmeye katkıda bulunan iki ana kavram.

Mükemmel kalitede ürünler yaratmak için en iyi kürkleri ve deriyi seçiyoruz. ADAMO, vizon ve gümüş tilkiden yüksek kaliteli ham kürk derileri seçmek için Blackglama, American Legend ve Copenhagen Fur ihalelerine katılıyor. Lynx kedi derileri, Kuzey Amerika'dan geliyor, Rusya'da Soyuzpushnina'dan satın alınan Barguzin sosu, Wagner'den chinchilla derileri. Ayrıca en kaliteli yerli kumaştan üretilen deri ürünleri. ADAMO'da üretilen tüm giysiler sertifika ve garantiye sahiptir.

Kuruluşundan bu yana, ADAMO genel hedefi, bilgi toplama ve paylaşma, en gelişmiş ekipmanı kullanarak ve en insani koşulları sağlayarak kürk dış giyim üretimini geliştirmek, optimize etmek ve iyileştirmek olmuştur. Bu yoğun gelişime odaklanma ile, ADAMO değerlerinin merkezinde yer alan girişimci bir ruh ortaya çıkıyor. Kurumsal stratejimiz gayet açık bir hedefe dayanmaktadır: Müşteriler için istisnai hizmet ve kalite güvencesi sağlayan, ülkede lider olmaya devam etmek. En yenilikçi satıcı moda endüstrisi olarak konumumuzu geliştirdikçe.